KRVAVO TREĆE POLUVRIJEME ISPRED PARKA PRINČEVA: Procurio snimak žestoke tučnjave “Delija” i navijača PSG-a, evo ko je izvukao deblji kraj…

Utakmica Paris Saint-Germaina i Crvene zvezde u Ligi prvaka (6:1) imala je i treće poluvrijeme. Ili, ako ćemo po rezultatu, drugi set. Krvavo je bilo ispred Parka prinčeva gdje se potuklo između 300 i 400 navijača, pišu francuski mediji.

Delije, navijači Crvene zvezde, potukli su se s navijačima pariškog kluba neposredno nakon utakmice. Sve je trajalo, piše Le Parisien, oko pola sata, dok policija nije upotrijebila suzavac i rastjerala navijače.

Isti list piše kako je u tučnjavi srpski navijač teško ozlijeđen.

Navijači Zvezde nisu ni smjeli biti na Parku prinčeva jer je srpski klub kažnjen zabranom gostovanja. No navijači su u svom aranžmanu stigli u Pariz, bilo ih je nekoliko stotina. I dok je na stadionu bilo mirno, na ulicama nije.